Yhteystiedot

Infralinja Oy
Kaanaantie 68,
21120 Raisio

Y-tunnus 2383263-5

Omistaja/ mittamies
Sami Laine
040 588 8100
sami.laine@infralinja.fi

Laskennat ja 3d-mallinnukset
Matti Krusell
050 316 0175
matti.krusell@infralinja.fi

Mittamies
Matti Oikarinen
040 749 6222
matti.oikarinen@infralinja.fi

Mittamies
Marko Nurmi
040 158 9060
marko.nurmi@infralinja.fi

Mittamies
Sami Jauhiainen
040 628 8058
sami.jauhiainen@infralinja.fi

Mittamies
Roni Julin
040 682 0622
roni.julin@infralinja.fi

Kalusto- ja hankintavastaava 
Esko Savolainen
050 346 1954

Taloushallinto
Sanna Laine
040 557 2878
sanna.laine@infralinja.fi

Laskutusosoite

Olemme siirtyneet ostolaskujen sähköiseen käsittelyyn.

Verkkolaskuosoite: 003723832635
Verkkolaskuoperaattori: OpusCapita Solutions Oy (E204503)
OTV-tunnus: 003723832635

Paperilaskut sähköpostilla osoitteeseen: InfralinjaOy.FI.P.137450-3@docinbound.com